in

Ma 106 lat, jednak wiek nie przeszkadza mu, by czuć się jak nastolatek i pobijać rekordy Guinessa!

O Jacku Reynoldsie można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest nudnym starszym mężczyzną. Ktokolwiek go spotkał, albo słyszał o nim, po prostu nie mógł uwierzyć w jego wiek.

Ten niesamowity mężczyzna ma 106 lat. Tak, dobrze przeczytałeś. I chociaż jest tak „stary”, jego życie jest bardziej ekscytujące niż życie niektórych nastolatków.

To, co jest cudowne w tym człowieku, to fakt, że jest on pradziadkiem i… rekordzistą Guinnessa, posiadającym kilka naprawdę imponujących osiągnięć. Ostatni rekord, który pokonał, to bycie najstarszą osobą, która jeździła na linii zip.

Stało się dla niego tradycją, aby każdego roku stawić czoło interesującym i niezwykłym wyzwaniom w dniu swoich urodzin. W zeszłoroczne urodziny stał się najstarszą osobą, która jeździ na kolejce górskiej, a rok wcześniej został najstarszą osobą, która zrobiła sobie tatuaż.

Ta zabawna tradycja przyciąga wzrok wielu ludzi, którzy chcą zobaczyć, co będzie robić dalej. A ponieważ jego osoba przyciągnęła mnóstwo ludzi, Jake postanowił wykorzystać to do dobrych celów i zebrać pieniądze na różne cele charytatywne.
 
Jego córka mówi: „Postanowił wykorzystać swoją starość, by zarobić pieniądze na cele charytatywne, to jest jego główna motywacja, ale w międzyczasie czerpie z niego mnóstwo radości”.
 
Jego pełen przygód duch sprawia, że ​​ten dziadek jest jedyny w swoim rodzaju. Jest najbardziej uroczym staruszkiem, jakiego spotkasz. I ma złote serce!
 

 
Spójrz na niego i przyznaj, że jest niesamowity! Jeśli również zachwyciły cię przygody Jake’a, podziel się nimi ze znajomymi.