Fotografie: Youtube/ The Zwolak Group
in

105-letni mężczyzna po raz pierwszy przytula swojego prawnuka. Widok sprawił, że wszyscy się popłakali.

Mało który człowiek, może poszczycić się tak osobliwym wiekiem, jak człowiek o imieniu Pop Zwolak.

Wspomniany powyżej mężczyzna skończył właśnie sto pięć lat, a mimo wszystko czuje się świetnie. Pomimo tego, że Pop przeżył już naprawdę wiele w swoim życiu, także jemu przydarzyła się sytuacja, o której nie sposób spokojnie napisać.

Cała sytuacja zaistniała, gdyż wnuczka mężczyzny Susan urodziła dziecko. Jej syn, okazał się być prawnuczkiem Pop’a. 2 kwietnia 2017 roku przyszedł na świat Easton James, a po skończeniu pięciu miesięcy przyszedł moment na spotkanie ze swoim pradziadkiem. Całość została nagrana na krótkim filmiku, ukazującym olbrzymie wzruszenie starszego człowieka.

Początkowo Pop bał się wziąć maluszka na ręce, w obawie o jego upuszczenie. Szybko jednak dał się przekonać, a gdy już to nastąpiło, mocno przytulił swojego prawnuczka. Łzom szczęścia nie było końca, gdyż moment ten był niezwykle podniosły i rozczulający. Trzeba przyznać, że Easton był zadowolony z pobytu u pradziadka na rękach, gdyż jak tylko wrócił w ramiona matki, zaczął płakać.
Susan wraz z mężem zobaczyli, jak wiele takie spotkanie wniosło radości w życie dziadka, dlatego postanowili odwiedzać go kilka razy w tygodniu. Dzięki temu maluszek może przebywać z własnym pradziadkiem, co sprawia, iż dziecko jest radosne.

Zobacz jak wygląda ich spotkanie: