in

101-latka kazała zatrzymać synowi auto i wysiadła. To, w jakim celu to zrobiła, chwyta za serce!

W dzisiejszych czasach większość ludzi jest zabiegana i zainteresowana wyłącznie pracą oraz zaspokajaniem swoich potrzeb materialnych. W tym całym pośpiechu, społeczeństwo zwyczajnie nie ma czasu na to, aby korzystać w pełni ze swojego życia i się nim cieszyć.

Konsekwencją takiego postępowania jest fakt, że w tej całej pogoni za pieniędzmi życie tak naprawdę przelatuje przeciętnemu człowiekowi przez palce. Jeśli ludzie dostrzegaliby w swoim otoczeniu niepozorne rzeczy i potrafili cieszyć się ich pięknem, byliby zdecydowanie o niebo szczęśliwsi.

Pokazała to pewna 101- letnia kobieta, która jechała samochodem wraz z synem.
Kiedy kobieta dostrzegła śnieg, kazała zatrzymać pojazd, po czym wysiadła i zaczęła lepić śniegowe kulki czerpiąc z tego ogromną dawkę radości. Później, śmiejąc się z zachwytu rzuciła przed siebie zrobioną wcześniej śniegową kuleczkę. Obserwując ją, można było dojść do wniosku, że przypomniała sobie swoje dziecięce lata.

Młodzi ludzie powinni brać przykład ze starszej kobiety, i choć na chwilę zrobić sobie przerwę w ciągłej pracy, aby móc cieszyć się z życia.