fot. youtube/@xoxoshelll
in

100-latka założyła okulary VR. Jej reakcja na wirtualny świat rozkłada na łopatki

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć 100-letnią kobietę, która testuje okulary VR. Trzeba przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie było.

Nagranie stało się prawdziwym hitem i obiegło cały świat. Każdy powinien je obejrzeć! Ciężko się nie uśmiechnąć do tej starszej pani, która jest w szoku, zapoznając się z nowymi technologiami.

100-latka w okularach VR

Potomkowie starszej pani wiedzieli, jak sprawić jej radość. Uznali, że wykorzystają okulary VR do tego, by pokazać babci wnętrze katedry w jej rodzinnym mieście, w Wagharszapat w Armenii. Michelle, wnuczka kobiety opublikowała nagranie na TikToku. Z pewnością nie spodziewała się, że wywoła ono takie zamieszanie!

Staruszka założyła okulary i dzięki temu w jednym momencie przeniosła się do innego świata. Nie mogła uwierzyć, że jest to możliwe. Początkowo nie wiedziała, co ma robić. W końcu się rozejrzała. Staruszka uwierzyła, że naprawdę tam jest i przeżegnała się.

@shmellywelly She is the most precious sweetheart 🥺 #fyp #cute #grandma #armenian #armenia ♬ original sound – Michelle

Nagranie zostało obejrzane w ciągu 5 dni przez ponad 3,2 miliona internautów. Michelle uznała, że to wspaniała okazja do tego, by zorganizować zbiórkę dla babci, dzięki której kobieta mogłaby naprawdę pojechać do Armenii.

@shmellywelly Reply to @jaydogtebow1515 some more Nene for everyone 🤍 btw she is hard of hearing, so we are speaking loud so she can hear #Nene #fyp #armenia ♬ original sound – Michelle