in ,

100-latek z Warszawy pokonał koronawirusa. Nie uwierzysz, co powiedział, opuszczając szpital.

Pan Stanisław Bigos jest byłym partyzantem i strażakiem. Mając sto lat, pokonał koronawirusa. Jego historia obiegła już całą Polskę – jest przykładem na to, że można sobie z tą chorobą poradzić pomimo podeszłego wieku.

Wygrana walka i przejmujące słowa

Mężczyzna leczył się na koronawirusa w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie aż do dzisiejszego dnia. Opuścił szpital i powiedział coś, co wzruszyło lekarzy, ale także wszystkich Polaków.

,,Pan Stanisław Bigos – 100 letni ozdrowieniec wyleczony w CSK MSWiA dziękując lekarzom i zespołowi powiedział, że „wolałby tu zostać” Życzymy Panu dużo zdrowia i sił” – czytamy w poście na Facebooku.

Pan Stanisław nie mógł przestać dziękować lekarzom – jego wdzięczność była naprawdę wielka. Cieszył się, że mógł być pośród ludzi, którzy o niego naprawdę dbali i pomogli mu przetrwać ten ciężki czas.

,,Podczas podróży Pan Stanisław dziękował jeszcze całej naszej załodze”– napisali ratownicy, odwożący mężczyznę karetką do domu.
 
Mamy nadzieję, że pan Stanisław będzie żyć jak najdłużej i cieszyć się każdą chwilą, a także dobrocią ludzi wokół. Jego historia jest naprawdę przejmująca i daje nam nadzieję na wygranie walki z pandemią.

Podziel się historią tego wspaniałego 100-latka! Niech każdy o niej usłyszy.

Miniaturka: Facebook CSK MSWiA