Screenshot. Youtube/MabeInAmerica
in

Pijany kierowca budzi się z 10-letniej śpiączki – Zobacz jego reakcję, gdy lekarz mówi mu, że to tylko żart.

Utrata bliskiej nam osoby, przez kierowcę, który zdecydował się wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu, jest jednym z najgorszych doświadczeń, przez które człowiek może przejść. Nie życzylibyśmy tego rodzaju tragedii nawet naszemu najgorszemu wrogowi.

Dlaczego ludzie decydują się zachowywać w tak samolubny i nieodpowiedzialny sposób? Naprawdę ciężko nam to pojąć.

Ray postanowił zostać jednym z tych kierowców. Jego przyjaciel Tom wiedział, że musi podjąć drastyczne działania, aby powstrzymać przyjaciela przed kontynuowaniem tej ścieżki. Dlatego wpadł na genialny pomysł.

Gdy Ray był mocno wstawiony, wsiadł za kółko samochodu i zasnął, Tom zabrał go wtedy do fałszywego szpitalnego pokoju, gdzie było łóżko szpitalne i wszystkie sprzęty. Zatrudnił nawet aktorów, by służyli jako sztuczny personel medyczny. Rayowi powiedziano, iż był w śpiączce przez dziesięć lat i że jego picie kosztowało go całą dekadę życia.

Sprytny przyjaciel naprawdę chciał, żeby żart był wiarygodny, chciał, aby Ray wreszcie zrozumiał, jak wiele może stracić i w końcu się opamiętał. Tom sporządził nawet reportaż telewizyjny, który sprawił, że Ray przez chwilę w to naprawdę uwierzył.

Mężczyzna był z początku zszokowany, ale kiedy odkrył, że to był tylko żart, zaczął się śmiać, co może oznaczać, iż nie bardzo przejął się wszystkim i nie zmieni swojego postępowania. Mamy jednak nadzieję, że mężczyzna się opamięta i nie będzie już wsiadał za kółko po alkoholu.

To jest film, który należy udostępnić jak największej liczbie odbiorców, ponieważ ten przekaz jest bardzo ważny. Nie wahaj się podzielić się tym dzisiaj z rodziną i przyjaciółmi.

Obejrzyj reakcję Raya poniżej: