in

Do sieci wypłynęło szokujące nagranie – ludzie masowo zabijają osły. Powód jest absurdalny!

Człowiek jest chyba zdolny do wszystkiego. Znęcanie się nad zwierzętami to już codzienność. Często znajdują się ku temu absurdalne powody, które niejako mają usprawiedliwić ich cierpienie.

PETA, organizacja broniąca praw zwierząt ujawniała ostatnio nagranie, które zszokowało Internautów. Znajduje się na nim mechanizm powstawania żelatyny ze skór osłów. Dlaczego jest ona pozyskiwana? W Chinach uznaje się ją za wspaniałe lekarstwo.

W niektórych krajach zostało to zabronione ze względu na cierpienie zwierząt, jakie się z tym wiąże. Jednak Kenia stanowi centrum produkcji żelatyny i zdaje się, że nic jej w tym nie przeszkodzi, tym bardziej, że zwierzęta są sprowadzane nawet z pobliskich krajów. Ludzie widzą w tym biznes.

Osły muszą podróżować w okropnych warunkach przez dwa dni z Etiopii. Część zwierząt umiera już w czasie drogi. Ale to dopiero początek. Te osły, które nie mają już siły wstać, ponieważ nie daje się im ani wody ani jedzenia, są bite.
 
Później zabija się je, aby z ich skóry ugotować „ejiao” – lek, który jest powszechnie stosowany w Chinach. PETA przekonuje, że istnieje wiele alternatyw pochodzenia roślinnego, które miałyby to samo zastosowanie.

Organizacje do spraw obrony zwierząt postanowiły, że nagłośnią to, co dzieje się w Chinach, aby w jakiś sposób zapobiec dalszej rzezi. Przekażcie tę informację dalej! Niech każdy się dowie, jak każdego dnia cierpią te biedne zwierzęta…
 
Poniżej przedstawiamy nagranie, jednak ostrzegamy, że nie jest ono odpowiednie dla osób wrażliwych!
 
Podziel się tą ważną informacją na Facebooku!