in

Te kobiety zdecydowanie źle dobrały swój ubiór. To niewiarygodne, że postanowiły wyjść tak ubrane na miasto…

Wpadki modowe mogą zdarzyć się każdemu, jednak niektórzy ubierają się tak jakby przed wyjściem z domu nie widzieli swojego odbicia w lustrze…

Szczególnie łatwo wpaść dobierając niewłaściwe leginsy. Nie ma chyba kobiety, która nie lubi w nich chodzić. Są naprawdę wygodne i rozciągliwe, świetnie podkreślają nasze nogi i tyłki. Sprawdzają się podczas uprawiania sportu i gdy chcemy czuć się po prostu swobodnie. Trzeba jednak pamiętać, że leginsy to nie spodnie i źle dobrane sprawią, że możemy wyglądać co najmniej niekorzystnie.

Na co trzeba zwrócić uwagę zakładając leginsy? Przede wszystkim należy sprawdzić, czy nie są za bardzo przejrzyste. Widok prześwitujących różowych majtek naprawdę nie wygląda zachęcająco. Poza tym trzeba uważać na wzorzyste modele, w niektórych wzorach nikt nie wygląda korzystnie. To samo tyczy się kolorów, chyba nie musimy nikomu mówić, że cieliste leginsy to najgorsza z możliwych opcji… Jest jeszcze kwestia rozmiaru, pamiętaj nie zakładaj za małych modeli, tłumacząc sobie, że przecież się rozciągną. Owszem tak się stanie, ale przy okazji podkreślą każdą fałdkę cellulitu na twoich nogach. Pamiętaj również, że jeśli nie czujesz się pewna swojej figury, wystarczy założyć dłuższą bluzkę.

Kobiety z poniższych zdjęć zdecydowanie nie dostosowały się do tych rad. To zdecydowanie najgorsze wpadki modowe z leginsami w roli głównej.
#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

Jeśli chcesz widzieć więcej ciekawych postów, polub nasz fanpage na Facebooku!