in

Pożar poparzył ją do tego stopnia, że mogła tego nie przeżyć. Nosiła maskę ochronną przez 2 lata, ale w końcu postanowiła się ujawnić.

Ta tragedia wydarzyła się 6 lat temu, kiedy 27-letnia modelka Turia Pitt biegła w ultramaratonie. W lesie, w którym odbywały się zawody szalał pożar.

Kobieta została uwięziona w lesie pomiędzy płomieniami. Aż 64% jej ciała było poparzone. Lekarze ostrzegali rodzinę, że Turia może nie przeżyć urazu.

Po wypadku, chłopak Turii, Michael Hoskin porzucił pracę w policji, aby móc zająć się swoją ukochaną.
Bez przerwy był przy niej i starał nieść otuchę. Stan dziewczyny był tak poważny, że musiała poddać się 200 operacjom. W 2015 roku para wybrała się na Malediwy. To właśnie tam Michael oświadczył się Turii.

Kobieta była zmuszona nosić przez 2 lata maskę, która przyspieszała gojenie się ran.
Turia z każdym dniem była coraz silniejsza. Michael codziennie mówił żonie, że jest piękna. Najcenniejsze było wsparcie męża. Kobieta bardzo dziękuje mężowi za okazane wsparcie. Nie było im łatwo, ponieważ dziewczyna 7 lat życia spędziła w szpitalach.

„Kiedyś nie myślałam, że zasypianie u boku ukochanego jest czymś szczególnym. Dzisiaj wciąż cieszę się, że mam Michaela, który okazał się najcudowniejszym mężczyzną na świecie. To bardzo dobry człowiek – jestem szczęśliwa, że go mam. Każdy dzień z moim mężem jest niesamowity.” – powiedziała Turia w wywiadzie dla Daily Mail

Szczęśliwej parze udało się wrócić do normalności, a nawet więcej.
„Turia nie lubi, kiedy inni się nad nią litują. Ona chce prowadzić normalne życie” – przyznał Michael dla News.com.au. – „Jest nie tylko piękna, ale i mądra.”

Zakochani postanowili uzupełnić swoje życie. Zaczęli starać się o dziecko. Wiadomością o ciąży Turia podzieliła się na Instagramie.

Wielu Australijczyków śledziło życie pary i ta wieść szybko rozeszła się po całym kraju.
Kobieta postanowiła, że podczas ciąży będzie aktywna. I chociaż nie może biegać w maratonach, utrzyma dobrą formę.

Ich synek pojawił się na świecie piękny i zdrowy! Małżeństwo dało potomkowi na imię Hakavai.

To piękna historia, która pokazuje, że prawdziwa miłość zwycięży wszystkie przeszkody. Pokaż swoim znajomym tę szczęśliwą parę, która udowadnia, że prawdziwa miłość istnieje.

Jeśli chcesz widzieć więcej ciekawych postów, polub nasz fanpage na Facebooku!