in ,

Dom seniora zamówił nagich kelnerów na uroczystą kolację. Reakcja starszych pań była bezbłędna!

Możesz myśleć, że życie w domu opieki jest nudne. Mają spacery wokół ośrodka i grają w bingo i w karty, fakt, że nieszczególnie to ekscytujące.

Ale mieszkanki domu opieki Milton Lodge w Essex w Anglii, zapragnęły nieco urozmaicić sobie codzienność.

Chciały wynająć nagich kelnerów, żeby je obsługiwali przez cały wieczór.
Personel uważał, że to głupia prośba, ale w końcu to dorosłe kobiety i czy mieli prawo im odmówić? Spełnił więc ich życzenie, a starsze panie nie mogły się doczekać tego dnia. Zaprosiły nawet swoje córki i wnuczki, aby mogły cieszyć się z nimi tą niecodzienną rozrywką.

Claire Martin, która jest kierownikiem Milton Lodge, powiedziała, że ​​wie, że znudzone panie mają ochotę na odrobinę pikanterii.

Kiedy pytaliśmy jedną czy drugą, czy czegoś potrzebuje w danym dniu one odpowiadały: „mężczyzny”.
Więc postanowiliśmy się zgodzić, wyszukaliśmy w internecie firmę o nazwie Hunks in Trunks. Kiedy się pojawili, musieliśmy im powiedzieć, co chcemy, aby zrobili. Mieli serwować trzydaniową kolację. Przyszły córki i wnuczki pań.

Kobiety otrzymywały jedzenie, masaże i żartowały z mężczyznami.

Mężczyźni również pozowali do zdjęć z kobietami i członkami ich rodzin. Wydawało się, że wszyscy dobrze się bawią, w tym wynajęci lokaje.

Jedna z mieszkanek domu, Gladys Smith, była zaskoczona tym, jak znakomicie się bawiła.

Powiedziała:

„Panie były naprawdę podekscytowane, wszyscy chichotali, a chłopcy spisali się dobrze. To był dobry wieczór.”


 
Oczywiście pracownicy także bardzo dobrze się bawili, obserwując swoje mieszkanki, które chichotały jak podlotki. Niektóre były na początku skrępowane, ale rozluźniły się i dobrze się bawiły. To było zdecydowanie coś, czego te kobiety potrzebowały.

Martin dodał:
 
„Wszystkie miały masaż, kelnerzy chodzili i pytali panie, czy chcą masażu, a one wszystkie odpowiadały „tak”. Gdy wszystko skończyło się, jedna powiedziała personelowi, że chce ich na setne urodziny, więc zamierzamy to powtórzyć. Nie przestały się śmiać przez całą noc, to było urocze.”
 

 
Chociaż można pomyśleć, że idea Hunks in Trunks jest przeznaczona na wieczór panieński, firma obsługuje wiele innych wydarzeń.
 
Opis na ich stronie mówi:
 
„Hunks in Trunks zapewnia nagich kelnerów, kelnerów toples, masażystów i usługę „nagi szef” w całym rejonie Essex. Nasze usługi są idealne na każdą okazję, w tym na wieczory panieńskie, przyjęcia urodzinowe, prywatne lub specjalne imprezy, a nawet baby shower. Są one również popularnym wyborem dla firm Essex, które chcą zapewnić odmianę dla typowej korporacyjnej gościnności.”
 

 
Nie ma słowa o tym, żeby kierowali usługi dla domów opieki lub zakładów opiekuńczych ale teraz, kiedy Milton Lodge rozpoczął ten nowy trend, kto wie czy nie otworzyła się nowa grupa docelowa klientów firmy 😉
 
To, że ktoś się starzeje, nie oznacza, że ​​nie może już dobrze się bawić. Kobiety z Milton Lodge udowodniły, że nigdy nie jesteś za stara, by cieszyć się nagim mężczyzną.
 

 
Udostępnij to znajomym i rodzinie.

Źródło i Fotografie: dailymail.co.uk