in

Mężczyzna złapał kelnerkę za pupę. Kobieta dała mu nauczkę, której nie zapomni do końca życia.

Pewien internauta na forum Reddit dodał filmik, który powstał dzięki kamerze przemysłowej. Pod filmikiem dodał komentarz: ,,Moja kuzynka powaliła mężczyznę, po tym jak złapał ją za tyłek. Policja przyjechała i zboczeńca aresztowano na oczach żony i dwójki dzieci”.

Portal Buzzfeed informuje, że nagranie, które zostało opublikowane w Internecie jest tym, które obejrzała policja. To zdarzenie miało miejsce w pizzerii Vinnie Van GO-Go w miejscowości Savannah w stanie Georgia około 23. Możemy zobaczyć na nim, jak kelnerka, 21-letnia Emilia Holden, zajmuje się sprzątaniem stolików.

Chwilę później podchodzi do niej 31-letni Ryan Cherwinski, pochodzący z Palm Bay na Florydzie. Łapie dziewczynę za tyłek, ale od razu dostaje lekcję. Kelnerka rzuciła go na krzesło. Internautom z forum Reddit bardzo podobała się reakcja młodej kobiety – dobrze, że pokazała mężczyźnie, że tak nie wolno i sobie tego nie życzy. Często wśród komentarzy możemy znaleźć też komentarze kobiet, które miały podobną sytuację i wyrażają podziw dla 21-latki.

Kiedy policja przyjechała, mężczyzna został aresztowany za napaść seksualną. Co sądzicie o tej sytuacji? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzu!