in ,

Z okropnym bólem głowy trafiła do szpitala. Gdy lekarz odkrył przyczynę, kobieta zamarła!

Czy wy też należycie do osób, które boją się pająków? Jeśli tak, to historia opisana poniżej całkowicie zamrozi Wam krew w żyłach.

W Internecie, od dłuższego czasu króluje filmik, którego głównym bohaterem jest właśnie to włochate stworzonko. Co gorsze, kobieta, która padła jego ofiarą przeszła istne piekło, choć na szczęście trwało ono nie za długo.

Jak co po południe, pewne kobieta, zamieszkująca Hebbal w Indiach obudziła się po krótkiej drzemce. Towarzyszył jej ogromny ból głowy, uczucie mrowienia a także przeraźliwy dyskomfort, którego nie była w stanie sobie wytłumaczyć.
„Byłam bardzo przestraszona. Po chwili poczułam, że coś mi się w uchu rusza, a jeszcze parę sekund później poczułam przeraźliwy ból i duszenie” – tak wspomina początek historii nasza bohaterka.

Nie myśląc wiele, Lekshimi postanowiła udać się do lekarza, przyjmującego w szpitalu Columbia Asia Hospital.
Gdy dotarła na miejsce, pacjentką zajął się doktor Santosh Shivaswamy, który niemalże natychmiastowo potwierdził, iż w uchu kobiety zamieszkał sobie pająk! Diagnoza lekarza sprawiła, że kobieta zamarła!

Na szczęście nieproszony gość samodzielnie usunął się z ucha, gdy tylko Santosh zaczął świecić w jego kierunku latarką. Co ciekawsze, całe zdarzenie udało się nagrać niewielką kamerką. Doktor Shivaswamy cieszy się z tak szczęśliwego zakończenia, bowiem jak dodaje:
„Kiedy żywy owad wchodzi do ucha człowieka, lęk osoby bardzo często utrudnia wszystkie procedury. W tej sytuacji było jednak inaczej”.

Trzeba przyznać, że historia jest okropna… Chyba nikt z nas, nie chciałby się znaleźć na miejscu Lekshimi.

Jeśli chcesz widzieć więcej ciekawych postów, polub nasz fanpage na Facebooku!