in

Angelina Jolie pożegnała się ze swoim 18-letnim synem. Wybrał, co chce robić w życiu.

Angelina Jolie jest wciąż rozchwytywaną aktorką, a poza tym godzi swoją pracę z byciem matką wielu dzieci. Trójka z nich jest adoptowana.

Aktorka adoptowała swoje pierwsze dziecko, Maddox, w 2002 roku. Następnie Jolie zagrała w filmie „Poza granicą”, którego kręcenie miało miejsce w Kambodży. Tam, w schronisku dla uchodźców w sierocińcu, Jolie zobaczyła dziecko, Rat Vibol. Uznała, że musi je ze sobą zabrać.

Śmiało można powiedzieć, że dała temu dziecku drugie życie…

Na początku sierpnia tego roku Maddox skończył 18 lat. Ten dorosły już chłopak idzie właśnie na uniwersytet. Będzie studiował biochemię na Johns University.

Pewnego dnia Jolie poleciała do Korei, aby sprawdzić miejsce, w którym jej przybrany syn spędziłby następne pięć lat. Oczywiście zwróciła na siebie uwagę całej instytucji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez jowonnn🤩🧡🍭 (@xx_efu)

Diwa z Hollywood zwiedziła uniwersytet i przy okazji udzieliła wywiadu. Powiedziała, że bardzo trudno jej myśleć o zbliżającym się rozstaniu z synem.
 
„Dzisiaj wyjeżdżam. Zostawiam go tutaj. Wszystko rozumiem i staram się nie płakać.”
 


 
Maddox jest znany jako ulubieniec Angeliny. Plotka głosi, że to przez niego Jolie rozwiodła się z Bradem Pittem, który nigdy nie znalazł wspólnego języka z aktorem.
 
Podzielcie się tą nowiną ze swoimi znajomymi na Facebooku!
 
Źródło: instagram